کریمی: باید فضای سالمی را برای برگزاری مسابقات فراهم کرد!

خبرفیت- با توجه به اهمیت بالای رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی پرورش اندام، بادی‌کلاسیک، فیزیک و… بهتر است این رقابت‌ها در سالنی آرام که تنها داوران و اعضای کمیته فنی در آن حضور دارند، برگزار شود تا در سایه این آرامش، خدای ناکرده حقی پایمال نشده و به حقدارش برسد.

یوسف کریمی یکی از مربیان تیم ملی ضمن بیان مطلب بالا در خصوص اهمیت رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی ایران جهت حضور در رقابت‌های آسیایی چنین گفت: باید بپذیریم که اهمیت رقابت‌هایانتخابی بسیار بالاست، چرا که قرار است در آن بهترین‌ها انتخاب و به عضویت تیم‌های ملی درآیند و همین مسئله اهمیت کار انتخاب را برایمسئولان بیشتر خواهد کرد.

کریمی گفت: برخلاف برخی از دوستان که مدعی هستند تعداد ورزشکاران شرکت‌کننده در مسابقات انتخابی به نسبت مسابقات قهرمانی کشور کمتر خواهد بود، من معتقدم اگر تعداد ورزشکاران رقابت‌های انتخابی بیشتر از مسابقات قهرمانی کشور نباشد، کمتر از آن هم نخواهد بود.

مربی تیم ملی در ادامه افزود: من اعتقاد داشته و دارم که در روز برگزاریرقابت‌های انتخابی به جز اعضای کمیته فنی و داوران قضاوت‌کننده، هیچکس دیگری نباید در سالن حضور داشته باشد که البته این مهم شامل مربیان تیم ملی و سایر مربیان هم می‌شود، چرا که عدم حضور مربیان باعث خواهد شد تا ورزشکاران در امنیت بیشتری مسابقه داده و با کمترین استرس روی استیج حاضر شوند.

کریمی گفت: اعضای کادر فنی و داوران قطعاً در چنین فضای آرام و سالمی شرایط بهتری را برای انتخاب خواهند داشت، چرا که در آن شرایطقطعاً انتخاب از روی نگاه فنی و وجدان انجام خواهد شد. ضمن اینکهنباید فراموش کنیم در این وضعیت سخت اقتصادی که ورزشکاران برایآمادگی بیشتر با مشکلات عدیده‌ای مواجه بوده و هستند، آنهایی که نقشی در انتخاب افراد تیم ملی دارند، پیش خداوند مسئول بوده و بایدبه گونه‌ای عمل کنند که حق به حقدارش برسد.

مربی تیم ملی در پایان گفت: به ورزشکاران عزیز توصیه می‌کنم در این شرایط دشوار، مراقب سلامتی خود بوده و به آن بیشتر از هر چیزدیگری اهمیت بدهند.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.