یزدانی: باید حضور بهترین‌ها را قدر بدانیم

خبرفیت- رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی فرصت مناسبی است که ورزشکاران رشته پرورش‌اندام، بادی‌کلاسیک، فیزیک و… باید به آن به عنوان یک فرصت طلایی نگریسته و از موقعیت پیش آمده برای عضویت در تیم‌های ملی ایران نهایت استفاده را بکنند.

محسن یزدانی یکی از بهترین‌های پرورش‌اندام ایران و جهان در گذشته و حال ضمن بیان این مطلب گفت: وقتی قرار است اعضای تیم‌های ملی ایران جهت حضور در رقابت‌های آسیایی چین از دل ورزشکاران شرکت‌کننده در رقابت‌های انتخابی دستچین و به رقابت‌ها اعزام شوند پس همین مسئله عاملی خواهد بود تا کیفیت رقابت‌ها دوچندان شده و بهترین‌ها در مسابقات حاضر شوند. یزدانی گفت: یکی از کارهای خوب فدراسیون در خصوص برگزاری رقابت‌های انتخابی این است که خود فدراسیون میزبانی و برگزاری رقابت‌ها را بر عهده گرفته که این مورد بدون شک می‌تواند نقطه قوت این مسابقات باشد. مسابقاتی که اگرچه حساسیت‌ها نسبت به آن زیاد خواهد بود اما بی‌طرفی فدراسیون در اجرا و انتخاب، قطعاً مسائل حاشیه‌ای را به حداقل خواهد رساند و این بهترین تصمیمی است که فدراسیون در این‌ باره می‌توانست اتخاذ کند.
قهرمان جهان پرورش‌اندام در ادامه گفت: از همین حالا باید بپذیریم که کمیته مسابقات انتخابی باعث خواهد شد تا کار انتخاب سخت و سخت‌تر از هر زمان دیگری شود و همین تعداد معدود ورزشکاران شرکت‌کننده بدون شک تنور رقابت‌های انتخابی را گرم و گرم‌تر خواهد کرد. رقابتی که باید بی‌طرفی و عدم جانبداری حرف اول و آخر آن باشد تا ورزشکاران با اطمینان خاطر در آن ظاهر شوند و این را بدانند که قرار است در آن مسابقات بدون توجه به نام و نام‌های کناری ورزشکاران، حق به حقدار برسد که اگر این اتفاق بیفتد بدون شک فضا برای مسابقات بعدی آماده‌تر خواهد شد و این می‌تواند در آینده بر کمیت و کیفیت مسابقات هرچه بیشتر بیفزاید.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.