تبریزی: بهترین‌های ایران به رقابت‌های انتخابی می‌آیند!

 

خبرفیت-این روزها در ایران نیست اما اخبار اتفاقات فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام را با وسواس و دقت خاصی دنبال می‌کند. نظر جالبی درباره مسابقات انتخابی تیم‌های ملی دارد و آن را فرصت مناسبی برای قهرمانانی می‌داند که حالا قرار است در آن رقابت‌ها مزد زحمات خود را به درستی بگیرند. علی تبریزی اعتقاد دارد که چنین فرصت‌هایی را باید قهرمانان ارج نهاده و برای آن برنامه‌ریزی داشته باشند چرا که چنین فرصت‌هایی همیشه برای قهرمانان به وجود نمی‌آید.

تبریزی می‌گوید: از یک واقعیت نباید غافل باشیم که میدان آسیا الان مدت‌هاست که برای قهرمانان ما کوچک شده است. همان‌طور که جهانیان نیز امروز به قهرمانان ما احترام گذاشته و خوب می‌دانند که باید در میادین مختلف برای کسب عناوین دوم به بعد تلاش کنند.

اورال سه دوره رقابت‌های جهانی در خصوص رقابت‌های انتخابی تیم ملی که قرار است طی روزهای 29 لغایت 31 خرداد برگزار شود، می‌‌گوید: رقابت‌های انتخابی هم به لحاظ کمی و هم به لحاظ کیفی سرآمد دیگر مسابقات این‌چنینی است چراکه قرار است در آن بهترین‌ها حاضر باشند و برای انتخاب شدن با حریفان خود بجنگند که همین موضوع اهمیت رقابت‌های انتخابی را دوچندان می‌کند. مسابقاتی که قرار است بهترین‌های آن برای دفاع از عنوان قهرمانی به چین سفر کنند که از همین حالا هم می‌توان قهرمانی بلامنازع ایران را در آن پیش‌بینی کرد.

کارشناس خبره فدراسیون در ادامه گفت: با توجه به اهمیت رقابت‌های انتخابی از همین حالا فدراسیونی‌ها باید برای برگزاری خوب و شایسته مسابقات برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشند و کاری کنند که در آن حق به حقدار برسد که اگر این اتفاق بیفتد قطعاً اتفاقات بهتری برای پرورش‌اندام ایران خواهد افتاد.

تبریزی گفت: بدون شک برگزاری مسابقات انتخابی با برگزاری اردوی بازبینی تفاوت‌های بسیاری دارد چرا که در مسابقات انتخابی این فضا وجود دارد که تمامی آنهایی که خودشان را شایسته عضویت در تیم ملی می‌دانند در آن شرکت کنند و این وجه تمایز مسابقات انتخابی امسال است. مسابقاتی که اطمینان داشته باشند با حضور بهترین‌ها، بهترین مسابقات ایران لقب خواهد گرفت.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.